Išmaniam verslininkui naudingas gali būti ir…parkeris

firminiai parkeriaiKalbant apie verslą, reikia žinoti, jog čia nėra nereikšmingų dalykų: net iš menkiausios smulkmenos galima „išspausti“ naudą. Šį teiginį reikia įsidėmėti, priešingu atveju rizikuojama atsilikti nuo apsukresnių konkurentų. Jei supranti, kokie naudingi gali būti…firminiai parkeriai, neabejotinai turi verslumo „gyslelę“.

Įmonės logotipas, spalvos bei kiti ženklai, turintys tiesioginį ryšų su pastaraja, gali būti naudojami ne tik produkcijos ženklinimui – tikslinga, jog pastaraisiais puošiami firminiai parkeriai, tušinukai, puodeliai ar kita atributika. Nauda? Žinomumo ribos gerokai prasiplečia, tad padidėja tikimybė gausinti klientų ar verslo partnerių būrį. Kur praktiškai gali būti panaudojama minėta atributika, pažymėta firminiais ženklais?

Darbo vietoje

Jei rašyti – tai tik su firminiais rašikliais. Jei gerti rytinę kavą – tai tik iš firminių puodelių. Kalendoriai, sieniniai laikrodžiai, segtuvai ir kita, kas naudojama kasdien, gali atlikti ne tik įprastą funkciją, bet ir reklamuoti įmonės veidą, tam tikrą prasme demonstruojant visų darbuotojų lojalumą – pradedant viršininku ir baigiant žemiausia grandimi. O, kaip žinia, dažnai mėgstame praktiškus daiktus panaudoti ir savo buityje – taip įmonės vardas pasiekia šeimą, gimines, draugus.

Konferencijose, mugėse, parodose, kituose renginiuose

Iš mugės ar kito renginio tuščiomis negrįžta niekas – nei dalyviai, nei svečiai. Pirmieji gali gauti ne tik tiesioginę materialinę naudą, bet ir praplėsti kontaktų ratą, tuo tarpu lankytojai domisi dalomaja medžiaga ir, aišku, nemokamomis dovanėlėmis. Lankstinukai dažniausiai pasibaigia, tuo tarpu firminiai parkeriai bei kita praktiška atributika išgraibstoma žaibiškai. Tokiu būdu parodoma ne tik įmonės dosnumas, bet nepastebimai pastarosios pavadinimas užsifiksuoja žmonių galvose. Natūralu, jog, pavyzdžiui, rašydami su rašikliu, reklamuojančiu konkrečią šildymo įrenginių parduotuvę, prireikus susijusios prekės, visų pirma domimasi būtent pastarosios asortimentu.

Dovanos

Ne paslaptis, jog mažos dovanėlęs stiprina draugystę. Ši taisyklė galioja ir verslo pasaulyje. Dovanos priklauso nuo progos (gimtadienis, išėjimas į pensiją, sėkmingas sandorio sudarymas ir kita), tarpusavio ryšių, nusistovėjusio etiketo ir panašiai. Rekomenduojama vengti itin asmeniškų dovanų: stilingas, firmine atributika dekoruotas rašiklis – vienas universaliausių sprendimų, tinkantis įvairiose situacijose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *