7 patarimai norintiems išsinuomoti automobilį

Automobilių Nuoma

Kai sugenda jūsų mylimas automobilis, o servise praneša, kad reikalingos detalės teks laukti 10 dienų, apima panika… Ką dabar daryti? Su kuo dabar važinėsiu? Kaip reikės gyventi? Šeimoms su vienu automobiliu tai yra labai didelis iššūkis. Išeitis – nuomotis automobilį ir juo važinėti keletą dienų, kol bus sutaisytas savasis.

Kaip išsinuomoti automobilį? Daug kalbėjomės su Autorent24.lt vadybininkais, kurie pateikė kelis svarbius patarimus.

  1. Nuomokitės iš tų, kuriems rūpi jūsų problemos – nedidelių lietuviškų automobilių nuomos įmonių. Kodėl? Didieji tarptautiniai nuomos tinklai tikrai nesirūpins jumis, kaip nedidelės lietuviškos įmonės.
  2. Nesusiekite savo gyvenimo su tam tikra automobilių marke. Jei jau vairuojate BMW ar Subaru, nuomos įmonėje pasitikslinkite, kokios jūsų galimybės vairuoti nedideles ekonomiškas transporto priemones, pavyzdžiui Škoda, Opel ar Renault.
  3. Lyginkite kainas internete. Automobilių nuoma užsiimančios įmonės gana neblogai išnaudoja interneto galimybes, todėl išsinuomoti galima ir internetu. Juo labiau, kad prieš tai rasite aiškią informaciją apie nuomojamų automobilių kainas.
  4. Susisiekite su vadybininku, derinkite nuolaidą. Jei nuomojatės automobilį bent savaitę, galite pasiderinti kainas. Nedidelė bus ta nuolaida, tačiau čia kiekvienas euras svarbus.
  5. Laikykite automobilį švarų ir tvarkinga, net jei turite didelę šeimą su šunimi ir mažais vaikais. Ti nuomojamas automobilis, jis turi likti švarus ir sutvarkytas.
  6. Nenaudokite automobilio statyboms. Taip jau nutinka, kad nuomojamas automobilis dirba ne tik žmonių, bet ir statybinių medžiagų vežėju. Geriau to nedarykite ir gipso kartono plokščių, 15 cemento maišų, dažų kibirų į jį nekraukite. Supurvinsite taip, kad iš karto turėsite važiuoti į brangią plovyklą. Kam čia tos išlaidos?…
  7. Venkite tolimų kelionių į užsienį. Dauguma nuomojamų automobilių turi atitinkamą draudimą (žalią lapą), kad gali būti eksploatuojamos ir užsienyje. Nepaisant to, tolimų kelionių į Vokietiją ar Kroatiją venkite. Tai nuomotas transportas, kuriam sugedus ar papuolus į avariją, bus gana nemažai bėdų. Savaitgalio apsipirkimas Lenkijoje yra ne problema, o štai kelių dienų poilsinė kelionė į Pietų Europą turėtų būti daroma nuosavu transportu.

Norite kokybiškos automobilių nuomos paslaugos? Kreipkitės į lietuviškas įmones. Sumokėsite kiek daugiau, nei iš privačių asmenų, bet gausite gerą automobiį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *