Mikroautobusų nuoma – paslauga, aktuali ir švenčiant, ir dirbant

mikroautobusų nuomaLengvąjį automobilį turi dažnas šeimos ūkis. Neretai ir ne po vieną. Pastarojo patogumas nenuginčijamas, kai reikia nukakti iš vieno taško į kitą. Tiesa, automobilio dydis – minusas, su kuriuo susiduriama, kai į kelionę susiruošia didesnė kompanija ar norima kartu gabentis daugiau daiktų. Negi ši detalė gali priversti atšaukti planus? Tikrai ne! Mikroautobusų nuoma – galimybė išsinuomoti transporto priemonę, turinčią didesnį skaičių sėdimų vietų bei talpią bagažinę.

Lengvųjų automobilių nuoma laikoma paslauga, populiaresne tarp atvykėlių iš užsienio ar turtingesnių asmenų tarpe. Tuo tarpu mikroautobusų nuoma domina ir eilinį klientą. Tai – išties praktiška ir patogu.

  • Kartu gali keliauti didelis asmenų skaičius (pagal poreikį galima rinkti didesnį arba mažesnį mikroautobusą). Tai nepamainoma, kai leidžiamasi į tolimesnę kelionę (nereikia keliauti atskiromis mašinomis, didesnė erdvė suteikia daugiau komforto).
  • Mikroautobusų nuoma gali praversti organizuojant svečių atvykimą/išvykimą rengiant šventę ar tapti nepamainomu įrankiu pervežant daiktus.

Galimybę išsinuomoti mikroautobusą suteikia dažna auto nuomos kompanija. Bandydami ieškoti pastarųjų kontaktų internete, galimai susidursite su didele įvairove paslaugų teikėjų. Ką rinktis?

  • Pabandykite palyginti išsinuomoti siūlomų mikroautobusų asortimentą: modelį, metus, sėdimų vietų skaičių, sunaudojamo kuro kiekį ir kita.
  • Pažiūrėkite į kainas – galbūt kažkuri auto nuomos bendrovė siūlo ypatingai palankius tarifus. Atkreipkite dėmesį į tai, jog ilgalaikė mikroautobusų nuoma dažniausia yra pigesnė nei trumpalaikė (lyginant paros kainą).
  • Išanalizuokite, kokias nuomos sąlygas siūlo paslaugos teikėjas. Atkreipkite dėmesį į samdomo vairuotojo įkainius (kai kuriose bendrovėse vieno vairuotojo paslaugos jau įskaičiuotos į nuomoS kainą). Pasidomėkite, ar mikroautobuso pristatymas į klientui patogią vietą yra apmokestinamas papildomai ar siūlomas nemokamai.  Svarbu pasidomėti, ar, esant poreikiui, bus galima iškeliauti iš Lietuvos teritorijos (dažniausiai galima laisvai keliauti Europos Sąjungos šalyse).

Naudojantis internetu patogu susirasti mikroautobusų nuoma užsiimančių bendrovių kontaktus, susipažinti su transporto priemoniu specifika bei išanalizuoti nuomos sąlygas. Tačiau rekomenduotina pabendrauti su paslaugos teikėjais asmeniškai. Jie, atsižvelgdami į kliento poreikius, gali pasiūlyti tinkamiausią variantą ar net suteikti nuolaidą nuomai.