Mitai apie automobilių draudimą

automobilio draudimasTransporto priemonės draudimas Lietuvoje yra būtinas. Varijuoja tik tai – kokio pobūdžio draudimo norite. Galima pasirinkti patį paprasčiausią, kuris dažniausiai apdraudžiamas nuo nelaimingų atsitikimų iki saugiausi, kuris apima ir vagystes bei kitas nelaimes. Automobilio draudimas nulemia – kiek pinigų gausite ištikus nelaimei, kaip stipriai Jūsų transporto priemonė yra apdrausta. Dažniausiai dėl konsultacijų kreipiamasi į atsakingus asmenims pamirštus, kad jie kaip įmanydami stengsis pasiūlyti kuo brangesnę paslaugą.

1 mitas – draudimas mokamas priklausomai nuo transporto priemonės savininko amžiaus.

Asmuo, kuris turi mažesnį vairavimo stažą – moka didesnius pinigus už draudimą, kadangi jis yra rizikos grupėje. Šiuo atveju tai neturi nieko bendro su amžiumi. Paprasčiausiai daugmaž vyrauja tokios tendencijos, kad jaunesni asmenys turi mažesnį stažą.

2 mitas – moterys moka daugiau už tą patį draudimą.

Tikrai ne. Juokingas mitas, kurį turbūt sugalvojo feministės norinčios parodyti, kad jos yra aukos. Tai visiškas melas ir niekas neturėjo įtakos pradėti sklisti šiam mitui.

3 mitas – kuo daugiau avarijų – tuo draudimas yra brangesnis.

Teoriškai taip būti turėtų, kadangi kuo daugiau žmogus padaro avarijų, tuo labiau atrodo, kad jis gali jų padaryti vėl. Visgi, praktikoje dažnai pasitaiko kitokių situacijų. Draudimas paprasčiausiai nebrangsta. Šiuo atveju dėl detalesnės informacijos visada verta pasikonsultuoti su profesionalu, kuris įvertina, kokiose situacijose vairuotojas buvo ir tuo pačiu gali sugalvoti – koks draudimas jam tinka labiausiai.

4 mitas – nebūtina drausti savo mašinos?

Lietuvoje apdrausti savo transporto priemonę yra būtina. Kaip jau minėjome – varijuoja tik tai, kokį draudimą norite pasirinkti. Visiškai natūralu, kad kuo mašina brangesnė ir naujesnė – tuo norisi brangesnio draudimo. Toks mąstymas labai logiškas ir rekomenduotinas.

5 mitas – mietų gyventojai moka daugiau nei kaimo gyventojai.

Tai didelis mitas, kurį panaikinti galima paprasčiausiai padarius eksperimentą. Visiškai nesvarbu, kur Jūs gyvenate. Draudimo kaina nevarijuoja priklausomai nuo gyvenamosios vietos, kadangi tai turi mažai įtakos kelyje atsitinkančioms nelaimėms.

Kuo daugiau žinosite apie paslaugą – tuo tikresnis būsite, kad Jūsų pasirinktas automobilio draudimas patenkins Jūsų lūkesčius ir prisidės prie didesnės apsaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *