Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas

 

Geriausias būdas pradėti verslą – e-parduotuvės pagalba. Yra įvairių būdų įsigyti elektroninę parduotuvę, tačiau jeigu rimtai ketinate pradėti verslą tuomet rekomenduojame įsigyti o nesinuomoti. Viena iš įmonių siūlančių paslaugą elektroninių parduotuvių kūrimas yra www.el-parduotuve.lt

elektroniniu parduotuviu kurimas

Elektronines parduotuves kūrimas – tai profesionalaus programuotojo, o ne mėgėjo darbas, nes elektroninė parduotuvė yra labiau kompleksinė ir sudėtingesnė programavimo prasme, nei elementari internetinė svetainė. Todėl būtina pažymėti, kad e-parduotuvė gali būti kelis ar keliolika kartų brangesnė nei svetainė.

 

Elektroninės parduotuvės kaina, kas ją sudaro:

  • Domeno kaina. Domenas tai yra internetinis url adresas (pvz.: www.jususvetaine.lt). Domeno kaina nedidelė. Kaina apie 10-12Eur/metus. Bet jeigu Jūs domeną pirksite iš perpardavinėtojų (kurie supirkę populiaresnius domenus su tikslu parduoti ir uždirbti) tuomet kaina gali būti nuo 50eur. iki 1000Eur. ir t.t. Tačiau nerekomenduotina pirkti svetimo domeno, nes jame buvo visai kitas prekių asortimentas arba dar blogiau, gal pirktas domenas buvo gavęs įspėjimų iš gogle sistemos, o tai reikš kad turėsite sunkumų su puslapio optimizacija paieškų sistemoms.
  • Hostingas arba kitaip sakant Serveris. Hostingas tai vieta kur bus talpinama visi elektroninės parduotuvės sisteminiai failai ir duomenų bazė. Serverio kaina priklauso nuo reikiamos duomenų talpinimo vietos. Pavyzdžiui nedidelė elektroninė parduotuvė (iki 1000 prekių) gali laisvai tilpti ir į visai nedidelį hostingo planą. TAČIAU viskas priklauso kiek informacijos norėsite patalpinti. Taip pat atkreipkite dėmesį ar hostingo tiekėjas suteikia galimybę (esant poreikiu) greitai ir lengvai padidinti esamo plano resursus. Nes faktas pradžioje Jums resursų nereikės daug, todėl visuomet patariame nemėtyti pinigų veltui ir pasirinkti paprasčiausią planą, o vėliau esant poreikiu jį padidinti. Tačiau perkopus shared hostingo resursų ribą reikės įsigyti naują atskira/dedikuotą serverį ir tokiu atveju taip paprastai nepadidinsite plano. Kodėl? Todėl, kad visą e-parduotuvę ir duomenų bazę reiks perkelti į dedikuotą serverį.
  • Elektroninės parduotuvės programavimo darbų kaina. Vidutinė e-parduotuvės kaina apie nuo 500Eur. iki kelias dešimt tūkstančių, nes viskas priklauso nuo programavimo sudėtingumo ir reikalingų funkcijų. Ypač didėja kaina nuo papildomų nestandartinių funkcionalumų įdiegimo.
  • Dizaino kaina. Yra du dizaino sprendimo variantai. Pirmasis   samdyti dizainerį, kuris Jums atskirai ir individualiai nupieš pageidaujamą e-parduotuvės dizainą, tačiau tai yra ganėtinai brangus variantas. Kaip pavyzdžiui vien tik dizainerio darbas paprastai kainuoja papildomai nuo 300 Eur. Antras variantas pigesnis. Pasirinkite vieną iš profesionalių dizaino šablonų ir truputi pakoreguokite. Tokiu būdu nereikės atskiro dizainerio ir plius žymiai mažiau darbo programuotojui, nes kai dizaineris nupiešia, tuomet reikia dar dizainą sukarpyti ir suprogramuoti. O su šablonu būna paprasčiau, nes tereikia jį pritaikyti ir padaryti papildomus pakeitimus pagal kliento poreikį.
  • Elektroninės parduotuvės administravimo kaina. Administravimas tai yra prekių, prekių kainų, prekių aprašymų, kitos informacijos talpinimas ir redagavimas, bei pirkimų ir pardavimų priežiūra ir administravimas. Pradžiai visuomet vertėtų patiems administruoti ir valdyti e-parduotuvę, bet kai verslas prasiplės tuomet jau galite samdyti papildomus darbuotojus svetainės administravimo darbams atlikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *