Elektroninių parduotuvių nuoma

 

Elektroninių parduotuvių nuoma – tai e-parduotuvės nuomos paslauga, kai Jūs gaunate pilnai veikiančią e-parduotuvę ir praktiškai iškarto galite pradėti prekiauti prekėmis, produktais ar paslaugomis.

 

Elektroninės parduotuvės nuomos kaina

Bet ar pasidomėjote kokia elektroninės parduotuvės nuomos kaina? Kainos įvairios, nes viskas priklauso nuo esamų funkcijų. Kainos gali svyruoti nuo 10 iki 100 Eurų mėnesiui. Taigi per visus metus gaunasi nuo 120-1200 Eurų. O iš praktikos galima pasakyti, kad dažnai prireikia papildomų paslaugų ir funkcijų, nors ir nedidelių dizaino ar kitų nežymių funkcijų pakeitimų. Tačiau pakeitimas ir redagavimas irgi kainuoja, kaina įvairi, bet minimali kaina už nedidelį dizaino pakeitimą gali būti nuo 20-100Eur.

 

Internetinės parduotuvės nuomos privalumai

Internetinės parduotuvės nuomos svarbiausias privalumas – nereikia rūpintis techniniais ir kitais e-parduotuvės integracijos klausimais. Jūs gausite pilnai veikiančią parduotuvę su pageidaujamomis funkcijomis, pasirinktu dizainu, atsiskaitymo ir atitinkamų prekių pristatymo funkcionalumu.
Kiti internetinės parduotuvės privalumai:
• Nereikia rūpintis hostingu (serveriu) tai yra kur talpinsite el-parduotuvę;
• Mokate vieną konkrečią sumą ir jokio galvos skausmo dėl atskirų sąskaitų už domeną, serverį, hostingą, programavimą, dizainą ir t.t.
• Nereikės užsisakyti domeno. Jums viską užsakys nuomos tiekėjas;
• Nedidelės investicijos, nes norint įsigyti ir turėti nuosavą el-parduotuvę jums iškart reiktų sumokėti už visus atliktus darbus ir tai kainuotų daug daugiau. Nors jeigu Jūs ketinate ilgai prekiauti internete tuomet per metus kitus atsipirktų ir kainą būtų ta pati kas perkant nuosavą el-parduotuvę.
• Nedidelė rizika. Jeigu sugalvojote nedidelį verslą ir bijote daug investuoti tuomet internetinės parduotuvės nuoma pats tinkamiausias variantas, nes nereiks daug investuoti į e parduotuvę.

E parduotuvės nuomos trūkumai

E- parduotuvės nuomos vienas iš trūkumų yra tas, kad nuoma yra nuoma ir pati parduotuvė nėra jūsų.
• Tai nuoma ir internetinė parduotuvė nėra jūsų nuosavybė.
• Per ilgesnį laiką nuoma yra brangiau nei turėti savo e parduotuvę.
• Negalėsite patys keisti, kad ir nedidelių dizaino ir kitų norimų pakeitimų. Norint kažką pakeisti Jūs turėsite kreiptis į nuomos tiekėją ir prašyti padaryti kažkokius pakeitimus (ar funkcijų ar dizaino). O kiekvienas toks redagavimas jums papildomai kainuos. Be to pakeitimai gali užtrukti, nes e-parduotuvių nuoma užsiimanti įmonė paprastai turi nemažai klientų, todėl kol ateis iki jūsų eilė gali šiek teik užtrukti.
• Ilgiau nuomojant e-parduotuvę tikėtina, kad Jūsų parduotuvės reitingas (PER – page rank) padidės, bet tai ne jūsų parduotuvė… O jeigu vėliau sugalvosite nupirkti tuomet kainuos dvigubai…
• SEO optimizacijos problematiškumas. Jeigu sugalvosite padaryti web puslapio SEO ir užsisakysite tokią paslaugą kitoje firmoje, bus sunkiau atlikti būtinus SEO pakeitimus. Kodėl? O todėl, kad darant vidinę SEO būtina prieiti ne tik prie parduotuvės TVS (turinio valdymo sistemos), bet ir prie puslapio sisteminių ir dizaino failų. O nuomojant e-parduotuvę Jūs neturėsite teisių prieiti prie serverio ir jame esamų web svetainės failų. O kaip žinote, kad be SEO Jums bus ypatingai sunku kažką parduoti, nes Jūsų praktiškai nieks neras internete. SEO – efektyviausia reklama internete!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *