Kredito gavimas šiais laikais kaip niekad patogus. Bet ar verta?

https://euroecredit.lt/Kad pinigų reikia, niekas nepaneigs. Tai priemonė, padedantis gyventi oriai, įsigyti reikiamų daiktų ir t. t. Aišku, kai kada piniginė plonesnė nei norėtųsi. Tuomet imama galvoti apie kreditą.

Jei ieškote šios srities informacijos, nesunkiai atseksite, jog pagrindiniai pliusai – greitis ir patogumas. Rinkos žaidėjai vis labiau stengiasi reklamuoti paslaugas ir per kitą prizmę – skatinama skolintis dabar, o mokėti vėliau; vartotojai viliojami palankiomis palūkanomis.

Dažniausiai kreditų palūkanos nėra nei labai palankios, nei labai malonios. Atiduoti skolą ne visada lengva. Tačiau žinant, kur kreiptis, situacija gali būti pozityvesnė. Taip sužinoma ir apie refinansavimą – paslaugą, kai turimi keli įsiskolinimai perleidžiami vienai įstaigai. Vartotojams tai nauda. Pirmiausia dėl mažesnių palūkanų ir apskritai geresnių sąlygų. Antra, taip mažiau popierizmo, nereikia sukti galvos, koks skolintojas kokias specifines sąlygas taiko (juk gali būti sudėtinga prisiminti, kuris paslaugos teikėjas kokius reikalavimus nustatė). Trečia, mažiau rūpesčių – perleidus skolą vienam kredito teikėjui finansinės padėties sutvarkymas įgauna daugiau optimizmo, pinigų srautas optimaliau paskirstomas.

Atsižvelgiant į refinansavimo poreikį reikėtų priminti atsakingo skolinimosi svarbą. Būtent tada, kai sprendimas priimamas atsakingai, kai įsiskaitoma į sutarties sąlygas, kai požiūris neatsainus, tuomet ir pati paslauga tampa gerokai draugiškesnė. Žmonės kreditus vertina skirtingai. Nesunku suprasti, kad vertinimus lemia nevienoda patirtis. O patirtis teigiama, kai viskas vyksta sklandžiai.

Ar patogu = verta?

Bet vis tiek kyla klausimas, ar skolintis verta. O atsakymas priklauso nuo visokiausių faktorių. Vienas iš veiksnių yra konkretus situacijos nusakymas. Jeigu planuojama skolintis dėl kokios prabangos prekės, savaime aišku, kad sprendimas nežada nieko gero. Bet atvejų būna skirtingų, kartais pinigų reikia nedelsiant. Jei taip, lieka kitas klausimas – ar pavyks grąžinti. Dažniausiai kaip užsigarantavimas atrodo artėjantis atlyginimas. Jei darbo užmokestį gausite po savaitės, tai tikėtina, kad skolos atidavimas nebus labai sudėtingas.

Itin svarbu pabrėžti, kad kiekvienas atvejis individualus. Gal šiose eilutėse pateiktos mintys jums atrodo priimtinos, gal manote, kad tai neginčijama tiesa, bet kiekviena situacija yra savita, taigi, vienas straipsnis negali pamėtėti visų atsakymų į iškilusias dilemas.

Kreditas – dilema?

Kad jau užsiminėme apie dilemą… Kaip šį žodį nusako mokslininkai? „Būtinumas pasirinkti vieną iš dviejų galimybių.“ Paaiškinimas logiškas ir labai tinkamas kreditų temai. Juk galvojimas, ar skolintis, ar visgi nesiskolinti, ir yra paremtas priešingybėmis, bandoma dėlioti pliusus ir minusus, taip pat stengiamasi nuspėti, kiek pinigų pavyktų atseikėti kas mėnesį grąžinant skolą.

Džiugina tam tikras dalykas. Ir koks gi? Ogi toks, kad informacijos nemažai yra virtualioje erdvėje. Ar verta – klausimas, į kurį vis tiek turi atsakyti patys vartotojai, bet paslaugą teikianti įstaiga nepašykšti reikiamos informacijos, o tai padeda apsispręsti ir leidžia greičiau susiorientuoti.

Finansinė padėtis šeimoje ir šalyje

Nejučia imama ir susimąstoma. Kreditas – pinigai. O jeigu kyla gyvenimo lygis, tai ir skolinimosi poreikis turėtų mažėti? Sudėtinga tema. Jei pakilo atlyginimas, nereiškia, kad nedidės kainos. O ir visų išlaidų nesuplanuosi. Finansinė padėtis valstybėje, finansinė padėtis šeimoje, banko sąskaitos ir piniginės turinys nėra pastovūs dalykai. Kaip ir pats pinigų kelias. Tas pats banknotas laikui bėgant tampa užmokesčiu už paslaugą, užmokesčiu už prekę, grąža.

Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *