Greiti anglų kalbos kursai – ir jūs jau sklandžiai susišnekate

greiti anglų kalbos kursaiGreiti anglų kalbos kursai yra intensyvūs. Na, kitaip ir būti negali, nes ne taip ir paprasta išdėstyti mokymosi medžiagą per trumpą laikotarpį. Bet tai nereiškia, kad pamokos skirtos tik išskirtinai pasiryžusiems „užmegzti santykį“ su anglų kalba ir apleisti kitas gyvenimo sritis. Anaiptol.

Greiti anglų kalbos kursai verti dėmesio tik tuo atveju, jeigu kas nors įsisavinama. Tiksliau, jei įsisavinama didžioji dalis. Sutikite, jei iš 100 proc. išmoktų dalykų išlieka tik 20 ar 30 proc., tai nėra geras rodiklis. Egzistuoja labai daug veiksnių, susijusių tiek su organizuojamų kursų kokybe, tiek su besimokančiųjų motyvacija ir pasiekiamais rezultatais.

Apibūdinimas „greiti“ sufleruoja, kad kursuose nesilaikoma konservatyvių nuostatų. Kokių? Ogi tokių: neva norint išmokti reikia metų metus „kalti“. Bet paklauskite žmonių, mokančių po keletą kalbų, ar jiems priimtinas „kalimas“. Veikiausiai išgirsite atsakymą „ne“. Kodėl? Todėl, kad atrandama kitokių metodų – ne tik įdomesnių, bet ir duodančių daugiau naudos. Ir, žinoma, greitesnių.

Galite n kartų kartoti vieną ir tą patį žodį. Galite taip bandyti išmokti kelias dešimtis ar kelis šimtus. Ir tikėtina, kad tuos žodžius prisiminsite. Bet ar jie išliks atmintyje ir po savaitės? O po poros savaičių? Ir kitas klausimas… Kaip manote, kiek laiko prireiks siekiant mechaniškai įsisavinti šimtą žodžių? Jei vienas žodis kartojamas dvi minutes, tai šimtui žodžių teks paskirti 3,33 valandos. Paskyrę visą darbo dieną jau būtumėte „iškalę“ keletą žodyno puslapių. Bet niekas negarantuoja, kad praėjus mėnesiui galėtumėte angliškai susikalbėti.

Ne pats pozityviausias scenarijus, tiesa? Tikrai ne pats maloniausias. Todėl ir ieškoma alternatyvų. Šiuolaikiniai greiti anglų kalbos kursai yra galimybė pagaliau prabilti sklandžiais užsienio kalbos sakiniais. Ne tik susigaudyti, kai kas nors šneka angliškai, bet ir gebėti atsakyti. Ir nuosekliai dėstyti mintis. Surasti gerus kursus – užduotis, kuri ne visada iš lengvųjų. Bet pasistengus randama.

Apie greitų kursų naudą papasakotų nemažai žmonių. Daugeliui būtų per didelė prabanga skirti kokius metus laiko. Todėl norisi kiek greitesnio efekto. Tuo labiau, kad kartais laikas išties spaudžia, pavyzdžiui, artėja komandiruotė į užsienį.

Mechaniškas bandymas įsiminti ar veiksmingas ir nenuobodus mokymasis? Ką rinktumėtės? Antras variantas patrauklesnis. Niekas negarantuoja, kad praėjus kursams galėsite lygintis su anglakalbiais. Atvirai šnekant, nemenka dalis priklauso nuo žmogaus imlumo. Net ir geriausi kursai nepadės, jei juose apsilankius sumąstoma skaičiuoti, kiek varnų tupi ant medžio, augančio už lango.

Bet jeigu užsiregistravote ir nusprendėte, kad vietoje varnų skaičiavimo gilinsitės į anglų kalbą, tai sveikiname. Kaip sakoma, esate teisingame kelyje. Ir nesvarbu, ar mokėti užsienio kalbą privalote dėl aplinkybių (pvz., dėl darbo), ar paprasčiausiai norite išmokti ką nors naujo. Ir vienu, ir kitu atveju tai yra turininga veikla.

Na, o perpratus anglų kalbą galima pradėti ir kitus „žygius“, pavyzdžiui, užsirašyti į italų, kinų ar kitos kalbos kursus. Nes greiti anglų kalbos kursai yra geras įrodymas, kad kalba – nebūtinai nuobodus „kalimas“.

Daugiau informacijos apie tai, kaip išmokti anglų kalbos, ar kitos kalbos per rekordiškai trumpą laiką ieškokite adresu: http://www.kolibriometodas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *