Jeigu nuolat tenka skolintis

kreditas internetuJeigu kreditas internetu jau tapo jūsų kasmetiniu ritualu, metas kažką keisti ir galvoti, ką daryti, kad pakeistumėte tarsi algoritmas veikiantį dėsningumą. Akivaizdu, kad kažką darote ne taip. Normaliame gyvenime žmogus turi turėti santaupų ir jas didinti, o ne nuolat lįsti į skolą. Puiku, kad paskola internetu apskritai gali padėti išeiti iš blogų situacijų, pagerinti jas, tačiau apskritai čia nėra jokio džiaugsmo, jeigu atvejai, kai tenka skolintis, kartojasi nuolat.

Jūsų gyvenimo įpročiai

Visi turime susiformavusius gyvenimo įpročius, ir vertinant jūsų finansinę padėtį, reikėtų į tuos įpročius pažvelgti kaip į finansiškai naudingus arba žalingus. Imkime kad ir miegojimo režimą. Ar pajėgiate atsikelti laiku, ar nepramiegate be tikslo per daug? Žmogui užtenka 8 valandų (sočiai), o agl jūs miegate po 11? O galbūt visada per mažai miegate ir dėl to būnate neproduktyvus? O gal kas vakar ą atsigulęs dar dvi valandas žiūrite filmus ir dėl to sau padovanojate nepelnyto poilsio bei nukeliate rytojaus dvi valandas darbines vėliau, arba tiesiog sutrumpinate būsimą darbo dieną, nes anksti atsikelti nesugebėsite? Kaip tai veikia jūsų finansus? Ar pakankamai spėjate visko nudirbti, kai taip miegate? Atsakymai nebus tiesioginė priežastis, kodėl jums dažnai reikalingas kreditas internetu, tačiau pamažu būtų galima susidėlioti ir teisingąjį vaizdą. Reikėtų pagalvoti ir apie tai, kodėl kartais greitieji kreditai internetu dengia būtinas išlaidas. Kur tuomet dingsta jūsų uždirbami pinigai? Galbūt su jais dengiate visiškai nebūtinas išlaidas? Jūsų gyvenimo būdas ir įpročiai yra tai, kas taip pat formuoja jūsų galimybes bei pasirinkimus finansiškai. Gal pakeitus kai kuriuos įpročius atsirastų daugiau laiko darbui, galėtumėte daugiau uždirbti. O gal tiesiog nebe išleistumėte pinigų nereikšmingiems dalykams.

Jūsų karjera – ar ji teisinga?

Kitas klausimas – jūsų karjera. Ar esate ja patenkinti? Ar jums patinka jūsų darbas? Galbūt mylite savo darbą, tačiau labai mažai uždirbate? Tačiau taip jį mėgstate, kad jus sunku iš jo iškrapštyti? Reikėtų būti sąžiningam sau ir galbūt paaiškės, kad jūsų darbas iš tiesų yra ne ką sunkesnis negu jūsų laisvalaikis. Gali būti, kad norint daugiau uždirbti, jums iš tiesų reikėtų pasistengti daugiau padirbėti. Gal pakeisti profesiją. Paskolos internetu neturėtų būti jūsų nuolatinis palydovas, jeigu jūsų karjera yra tikrai gera ir jeigu esate ja tikrai patenkinti.

Kaip keisti karjerą sėkmingesnio gyvenimo link

Taigi, nusprendėte, kad kreditai visa para daugiau nebus jūsų svečiai. Nusprendėte, kad norite pradėti stabiliai gyventi, turėti karjerą, apie kurią svajojote. Norite viską pakeisti taip, kad jūsų gyvenimas būtų kur kas geresnis. Nuo ko pradėti? Keiskite darbą į pelningesnį ir į tokį, kurį jūs galėtumėte atlikti gerai. Būtų idealu, jeigu tame darbe galėtumėte ir kažko naujo išmokti, bei darbas turėtų perspektyvas. Jeigu žinotumėte, kad tame darbe galėtumėte kilti karjeros laiptais, būti vis vertingesniu žmogumi tai sričiai. O gal planuodami savo karjerą ir sėkmingesnę finansinę ateitį, suprasite, kad vien tik pakeisti darbo nepakaks. Gal jums taip pat reikėtų prieš tai kažko naujo pasimokyti. Reikėtų užsiregistruoti į kursus, o gal apskritai baigti kažkokius mokslus? Jeigu taip, tuomet neatidėliokite ir šių dalykų bei pasistenkite iš visų jėgų sutelkti savo jėgas bei pasistengti dėl geresnio gyvenimo. Kai tą padarysite, jums pradės sektis ir vietoje įsiskolinimų pagaliau pradėsite turėti santaupas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *