Misija įmanoma: taupymo planas

nuolatinės Norfa akcijosNet ir pakankamai skeptiški pirkėjai turi pripažinti, kad maisto ir paslaugų kainos tikrai pakilo, todėl kiekvienas apsilankymas prekybos centre, gerai visko neapgalvojus, gali gerokai palengvinti piniginę. Tad šiandien dalinamės keliais praktiškais patarimais, kurie leis sutaupyti, neaukojant gyvenimo kokybės.

Pirkite protingai

Apie akcijas ir įvairius išpardavimus sklando nemažai mitų. Kaip ten bebūtų akcijos išties leidžia sutaupyti, jei perkate protingai.  Ką tai reiškia? Pavyzdžiui, jei nuolatinės Norfa akcijos taikomos greitai gendantiems produktams ir jūs jų nusiperkate tiek, kad nespėjate suvartoti iki galiojimo termino galo, vargu ar tokia pirkimo strategija pasiteisins ir padės sutaupyti. Net ir per akcijas reiktų gerai pagalvoti ar produktas verta jūsų dėmesio, o gal tai tik užgaida, be kurios tikrai galite išsiversti.

Neprisiriškite prie vieno prekybos centro

Jei šalia jūsų namų veikia Norfa prekybos centras, greičiausiai dažniausiai perkate jame, nes tai tiesiog patogu. Visgi, vertėtų pasižvalgyti ir kituose prekybos centruose, gali būti taip, kad tie patys produktai kitame prekybos centre kainuoja pigiau arba yra didesnis pasirinkimo asortimentas. Tad po darbo netingėkite užsukti į prekybos centrą, esantį šalia darbovietės, arba savaitgalį susiorganizuoti žvalgybinę išvyką į kitas prekybos vietas.

„Medžiokite“ akcijas

Nuolatinės Norfa akcijos ar kitų prekybos centrų organizuojami įvairūs išpardavimai rengiami nuolatos, todėl turėdami laisvą minutę nepatingėkite prisėsti prie kompiuterio ir internete panaršyti po prekybos centrų akcijų savaitinius leidinius.  Tiesa, visada galite užsukti į svetainę www.raskakcija.lt, čia galite rasti visų prekybos centrų akcijas „po vienu stogu“. Taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir galėsite greitai palyginti produktų kainas ir įvertinti naudingus pasiūlymus.

Venkite nereikalingo apsilankymo parduotuvėje

Kiekvieną kartą užsukę į prekybos centrą nusipirkti duonos ar pieno, išeinate su didžiausiais pirkinių maišais? Jei taip, tada susiplanuokite pirkinius taip, kad į parduotuvę reiktų užsukti vos 1-2 kartus per savaitę. Tuo atveju, jei tokio plano niekaip nepavyksta įgyvendinti, atėję į prekybos centrą, tiesiu taikymu eikite prie tų lentynų, kuriose yra jums reikalingas produktas. Atminkite auksinę taisyklę: kuo akys mažiau mato, tuo mažiau norisi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *