Kas svarbiausia perkant drabužius?

Kiekvienas iš mūsų laikas nuo laiko nusiperkame kokių nors drabužių. Vienų spintose rūbų daugiau, kiti nelinkę šia kryptimi išlaidauti. Drabužiai berniukams, mergaitėms, suaugusiems – visa tai svarbu, tačiau požiūris skirtingas. O į ką labiausiai atkreipiamas dėmesys perkant aprangą?

Vaikai auga, o drabužiai – ne

Jei tai drabužiai berniukams ar mergaitėms, tėvai pirmiausia žiūrės, kad viskas būtų kokybiška, kad tiktų ne tik dydis, bet ir medžiagos, kad apranga būtų praktiška. Apskritai vaikiškų drabužių pirkimas kiek skiriasi nuo suaugusiųjų aprangos paieškų. Ypač todėl, kad vaikai auga. Galvojama, kaip atitaikyti, kad rūbai tiktų savo dydžiu, bet po savaitės netaptų per maži.

Kai pigu – gerai, kai brangu – blogai

Nesvarbu, kam ir kokius rūbus perkate, vienas iš svarbių dalykų – kaina. Kad ir kokią sritį aptartume, kainos ir džiugina, ir pykdo. Kai jos didelės, blogai. Kai jos mažos, gerai. Pigios kelionės ir nebrangus stalas, pigūs pietūs kavinėje ir nebrangi knyga – tai nuteikia pozityviai.

Malonu, kai yra iš ko rinktis

Dydžiai, kainos – rūpimi kriterijai. O kaipgi asortimentas? Juk kažin ar pavyks normaliai apsipirkti, jei siūloma vos pora kelnių ir treji marškinėliai. Šiuo atžvilgiu viskas gerai – parduotuvės pateikia nemažai prekių, tad kiekvienas turėtų rasti patinkančių rūbų.

Ar kokybė atitinka kainą?

Anksčiau buvo rašyta apie kainą. Dabar reikėtų ją sugretinti su kokybe. Jei šios sąvokos viena kitai prieštarauja, tuomet pirkinys nekoks.

Jei užsukote į parduotuvę ir jau besimatuojant brangų paltą ima panašėti, kad jis greitai suplyš, turbūt eisite dairytis kitų variantų.

Ar medžiagos geros?

Drabužiai siuvami iš skirtingų audinių. Kartais pirkėjams tenka veltis į kompromisus. Pavyzdžiui, pamatėte dailų vilnonį megztinį. Ir toks šiltas!.. Deja, pasimatavus paaiškėjo, jog vilna nemaloniai liečiasi prie odos ir dirgina. Ar pirksite vien todėl, kad gražu, ir numosite ranka į komforto stygių?.. (Jokiu būdu nesupraskite klaidingai – tai nėra bandymas kritikuoti vilną, tik esama pavienių atvejų, kai kas nors nepatogu.)

Ar drabužis ilgaamžiškas

Drabužiai berniukams dažnai vertinami praktiškumo požiūriu, nes vaikai dūksta, išsiterlioja. Tačiau ir mergaitiški ar suaugusiųjų rūbai perkami atsižvelgiant į praktiškumą. Jei po poros apsirengimų rūbą reikia išmesti, tai paprasčiausiai gaila sumokėtų pinigų.

Pristatymo trukmė

Ne paslaptis, kad vis dažniau konkurencinėje aprangos pardavimo kovoje laimi internetas. O perkant iš elektroninių parduotuvių, pvz pasaulisdelne.lt, imponuoja pristatymo trukmė. Tiksliau, teigiamą įspūdį daro greitas pristatymas. Taip elektroninės drabužių parduotuvės vis labiau sužavi ieškančius pigesnio apsipirkimo galimybių.

Firma

Ar perkant aprangą nors kiek aktualu, kas ją pagamino? Kartais būtent į tai pirmiausia ir žiūrima. Kitais atvejais firma nei kiek nesureikšminama.

Svarbu, kokia yra visuma

Tai, kas išvardyta, perkant drabužius yra svarbu. Vienas pirkėjas labiau kreipia dėmesį į kainą, kitas žvalgosi, kur gausesnis pasirinkimas, bet reikšmės turi visos ypatybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *