Lovos užtiesalai puošia miegamąjį

lovos užtiesalaiMiegamojo erdvę puošia ne tik tapetai ar kilimėlis prie lovos. Kiekviename miegamajame įspūdį kuria ir lovos užtiesalai. Apstu ne tik skirtingų dydžių, bet ir spalvų. Galima rinktis nuo subtiliausių iki margiausių.

Norisi, kad lovos užtiesalai būtų gražūs, tačiau svarbus ne tik grožio kriterijus. Perkant atsižvelgiama į medžiagą, į jos savybes. Šiurkštu, nemalonu? Tuomet žvalgomasi kitur. O jei randamas toks užtiesalas, kuris yra švelnus, prie kurio prisilietus nenukrato šiurpas, džiaugiamasi geru produktu.

Na, o grįžtant prie audinių grožio temos reikia pasakyti, jog lovos užtiesalas gali tapti ta charakteringąja kambario dalimi, kurios, rodos, taip trūko. Sutikite, juk būna situacijų, kai patalpa lyg ir graži, lyg ir viskas joje gerai, tvarkinga, tačiau tarsi reikia kažkokio cinkelio, tarsi reikalingas koks papildomas dizaino akcentas. Tokios „ko nors“ paieškos atveda prie lovatiesių.

Lovatiesė pagal nuotaiką? Kodėl ne. Kai tiek daug pasirinkimų, galima nors ir kasdien keisti užtiesalą, taip suteikiant miegamajam vis kitą emociją. Be to, įvairovė suteikia galimybę atrasti geriausiai prie interjero derantį užtiesalą. Tad miegamasis tampa nuostabus.

Dar viena gera žinia ta, kad lovos užtiesalai ne per maži ir ne per dideli (aišku, jei pasirenkate pagal lovos matmenis). Yra įvairių variantų tiek mažesnėms, tiek didesnėms lovoms. Viename miegamajame lova palyginti nedidelė, o kitame – plati, itin komfortiška. Vieno miegamojo kvadratūra maža, o kito plotas prilygsta pusei įprasto namo.

Skirtingi poreikiai atsispindi kalbant ne tik apie dydį, bet ir apie dizaino vingrybes. Egzotika? Karališki raštai? O gal drugeliai? Kokio tik norite apipavidalinimo, tokį galite rinktis. Kokios atmosferos norite, tokią galite susikurti!

Šiaip miegamasis yra miego erdvė. Bet ar tik miego? Poilsis, žinoma, labai svarbus. Po darbų gera atsigulti į minkštą lovą, gera, kai patalai jaukūs. Tačiau patalpa, kuriame ta lova yra, atlieka kambario vaidmenį ne tik sapnų metu. Tai reiškia, kad svarbus ne vien miego pagrindas, bet ir kiti daiktai. Patogu, kai spinta kokybiška. Džiugu, kai komodoje yra užtektinai vietos smulkesniems daiktams. Smagu, kai lovatiesė pagyvina visą kambarį. Kitaip tariant, miegamasis yra iš dalių sudaryta visuma, kurioje jauku ir malonu būti.

Tad puikiai suprantama, kodėl lovos užtiesalai turi tokią didelę reikšmę. Jie suteikia pozityvios energijos. Be to, kaip minėjome anksčiau, jis tampa akcentu, kuris priverčia nusišypsoti, kuris sukuria teigiamą įspūdį.

Lovos užtiesalai puošia miegamąjį. Tai jokia paslaptis. Vis daugiau žmonių įsitikina, kad geras užtiesalas – ypatingas akcentas. Net ir lova, kuri atrodo nekokia, tampa žymiai gražesnė. Net ir kambarys, kuris nežavi, tampa malonesnis. O komfortas dar didesnis.

Šiais laikais, kai naudojamės internetu, galime pasižvalgyti, kokių užtiesalų siūloma virtualiose platybėse. Turime pasakyti, kad ši sritis toli gražu nėra monotoniška. Ir tai tikrai skatina nusišypsoti. O šypsena taip pat pagerina miegamojo aurą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *