Sietynai ir jų panaudojimas namuose

sietynai

Prieš 20 metų turbūt nė nebūtume atradę namų, kurių svetainėje ar valgomajame nebūtų pakabinti sietynai. Šiandien, kai šviestuvų rūšis vos suskaičiuojame ant pirštų, o apšvietimo instaliacijų galimybės yra beribės, sietynai naudojami vis rečiau. Tačiau tai nereiškia, jog toks apšvietimo būdas yra nebemadingas ir negali būti panaudotas. Patikėkite, jei giliai spintoje radote dar senelių naudotus, krištolinius sietynus, jie tikrai atras vietą jūsų namuose. 

Sietynų panaudojimui ir prikėlimui naujam gyvenimui itin palanki tendencija tradicinę klasiką derinti su moderniu, futuristiniu stiliumi. Tai reiškia, kad nyksta ribos, nusakančios, kokiomis taisyklėmis turėtume vadovautis kurdami savo namų interjerą, todėl galime neriboti savo fantazijos ir norų. Kadangi šiuo metu be galo populiarus unikalumas, daugelis žmonių stengiasi išsiskirti inovatyviais ar netikėtais sprendimais. Taigi, sena tampa šiek tiek pamiršta nauja, o sietynai, kaip ir kitos anksčiau dominavusios detalės, yra panaudojami iš naujo.

Kodėl sietynai vėl tampa populiarūs? Nors galima rasti itin platų spalvų, formų, dizaino ir instaliacijų pasirinkimą, būtų neįmanoma nesutikti, kad sietynai tiesiog savaime traukia akį ir suteikia ekstravagancijos. Jų aukštis, struktūra bei kabantys kristalai sukuria nuolatinį judėjimą, kuris į kambarį įneša gyvumo, išskirtinumo.

Kadangi bėgant metams smarkiai pasikeitė kambarių panaudojimas, keičiasi ir vietos, kuriose kabinami sietynai. Anksčiau miegamasis būdavo skirtas tik miegui, o dabar žmonės šią erdvę laiko tarsi atskiru, nedideliu butuku, kuriame gali ne tik miegoti, bet ir valgyti, klausytis muzikos, žiūrėti televizorių, skaityti, galų gale –dirbti. Pastaruoju metu taip pat ženkliai išaugo vonios kambario ir virtuvės svarba: šios vietos reikalauja vis daugiau erdvės ir funkcionalumo. Na, o svečių kambarys, svetainė ar valgomasis dabar užima antraeilį vaidmenį. Nepaisant to, šiuose kambariuose sietynai atrodo geriausiai – kadangi jie turi labiau dekoratyvinę paskirtį ir suteikia namams jaukumo bei elegancijos, šie šviesos šaltiniai puikiai tinka vietoms, kuriose reikalinga ypatinga atmosfera. Tad nors ir šiuose kambariuose lankomasi kiek rečiau, tai suteikia tik dar daugiau intrigos ir įspūdžio – juk sietynai šiandien yra laikomi neeiline, originalia interjero detale.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *