Žaislai katėms: kokius išsirinkti?

zaislai katemsKatės iš prigimties yra medžiotojos, todėl tiesiog būtina patenkinti jų šį instinktą. Tinkami žaislai katėms padeda katėms pakankamai išsikrauti, ir apsaugo nuo įvairios destruktyvios veiklos, tokios kaip laipiojimas užuolaidomis, ir pan. Žaislų įvairovė šiuo metu yra tikrai labai plati, tad ne visada lengva išrinkti katei tokį žaislą, kuris tikrai patiktų. Taigi, kuriuos jų katės vertina palankiausiai?

Interaktyvūs žaislai katėms

Vabzdžiai-robotai, skraidantys drugeliai, judančios pelės… Interaktyvių žaislų katėms asortimentas yra tikrai nesiauras, todėl visuomet bus galima nuspręsti, kokį žaislą vertėtų įsigyti. Dažnais atvejais interaktyvūs kačių žaislai veikia su baterijomis, ir gali tarnauti tikrai ilgą laiką, tačiau jų kaina nebūtinai turi būti didelė.

Lazeriukas – tiesiog klasika

Jei kačių augintojų paklaustumėte, koks žaislas katei patinka labiausiai, tikėtina, kad jie nė nesudvejoję pasakys, jog lazeriukas. Tokie žaislai paprastai kainuoja ne daugiau nei porą eurų, ir jie visada gali užtikrinti ilgas žaidimų valandas. Įsitikinsite, kad toks žaislas gali kaip reikiant išvarginti katę.

Prisukamos pelės

Tokie žaislai katėms nėra naujiena, tačiau ši produkcija šiuo metu vis dar labai populiari. Toks žaislas netiks tik tais atvejais, jei katė yra labai baikšti – prisukama pelė tikrai skleis šiokį tokį garsą, ir jis katei ne visada yra priimtinas.

Kuo paprasčiau – tuo geriau

Kartais visiškai nereikia išradinėti dviračio. Katės žaislų neretai susiranda pačios. Tai gali būti popieriaus gniužulėlis ar kamštelis, svarbiausia tai, kad daiktas būtų pakankamai nedidelis, jį būtų paprasta pajudinti, ir t.t. Dažnais atvejais šeimininkai žaislus katėms gamina patys – tai gali būti prie siūlo pririštas popieriukas, ar pan. Dažniausiai svarbu tai, kad žaidime dalyvautų ir šeimininkas – juk taip žymiai smagiau!

Išrinkti tinkamus žaislus katei galėsite tiesiog bandydami. Vienos katės dievina žaislus ant lazdelės, kitos mielai medžioja lazeriuko švieselę, dar kitos mėgsta gaudyti įvairius ant žemės judančius objektus, ir t.t. Įvairiose parduotuvėse, kuriose siūlomos gyvūnų prekės, rasite iš tiesų nemažą siūlomų žaislų pasirinkimą, todėl galėsite pasikonsultuoti su pardavėjais, ir nuspręsti, kokią galimybę pasirinkti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *