Kuo naudinga ilgalaikė paskola su užstatu?

paskola su užstatuJei ne vienerius metus svajojate apie naują automobilį, techniką, būsto remontą, verslo pradžią ar turite kitų didesnių investicijų reikalaujančių tikslų, rekomenduojame pagalvoti apie ilgalaikę paskolą. Šiandien paskola su užstatu yra viena lanksčiausių pinigų skolinimosi formų, atitinkanti tiek individualių asmenų, tiek šeimos poreikius. Priklausomai nuo pasirinkto kredito teikėjo, klientams suteikiama paskola iki 100 000 eurų, paskolos terminas siekia iki 20 metų, o palūkanų norma – nuo 5 proc.

Ilgalaikės paskolos privalumai ir tipai

Ilgalaikė paskola su turto įkeitimu (kitaip sakant – užstatu) yra greita ir patogi finansavimo forma, leidžianti gauti pageidaujamą sumą pinigų numatytų tikslų įgyvendinimui. Svarbiausias minėtojo sprendimo privalumas – nedideli paskolos tvarkymo formalumai ir didesnis, lyginant su tradicinėmis vartojimo paskolomis, finansavimas.

Paprastai išskiriamos dvi ilgalaikių paskolų rūšys: tai asmeninė paskola ir paskola šeimai. Pirmoji yra skirta vieno fizinio asmens individualių poreikių finansavimui, pvz., technikos įsigijimui ar būsto remontui. Šiuo atveju asmuo negali turėti sutuoktinio arba turi būti pasirašęs povedybinę sutartį. Ilgalaikė paskola šeimai skirta įvairiems šeimos poreikiams, pvz., patalpų įsigijimui, buities gerinimui, automobilio pirkimui ir t. t.

Įvertinkite kredito unijos sąlygas ir pateikite tvarkingus dokumentus

Kad paskola su užstatu netaptų finansine našta, skirkite laiko kredito teikėjo paieškai. Pasikalbėkite bent su kelių įstaigų vadybininkais ir racionaliai įvertinkite jums siūlomas sąlygas. Būkite atidūs ir aptarkite kiekvieną sutarties smulkmeną, ypač tuomet, jei ši jums neatrodo pakankamai aiški. Nepamirškite, kad skirtingi kredito teikėjai numato skirtingas paskolos išdavimo (ir jos kontroliavimo) sąlygas, todėl rinkitės lanksčiausias ir patogiausias galimybes siūlantį partnerį, pvz., kai kurios kredito unijos nekontroliuoja paskolos panaudojimo (paprastai ši sąlyga taikoma tuomet, kai pasiskolinta suma nėra didelė, pvz., iki 12 000 eurų), arba, jei norite paskolą grąžinti anksčiau laiko, galėsite tai padaryti be jokių papildomų mokesčių. Verta pasidomėti ir per kiek laiko priimamas sprendimas dėl paskolos išdavimo, kas atlieka įkeičiamo turto vertinimą (taupant kliento laiką ir lėšas, dalis kredito unijų turto vertinimą atlieka savarankiškai).

Nusprendę imti ilgalaikę paskolą su turto įkeitimu, kredito unijai turėsite pateikti užpildytą prašymo formą paskolai gauti, taip pat – laidavimo paraišką, sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo ir asmens dokumento kopiją. Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo būtinas tiek paskolos gavėjui, tiek laiduotojui.

1 thought on “Kuo naudinga ilgalaikė paskola su užstatu?

  1. paskolos su uzstatu Atsakymas

    Kaip tik svajoju apie buto remontą, bet vis neprisiruošiu tam, nes nėra atliekamų pinigų. Reikės pagalvoti apie paskolą ilgesniam laikui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *