Susirgus išgelbėjo paskola

paskolos internetuEva pasakoja, kad tilk paskolos internetu dėka jai pavyko susitvarkyti sveikatą, atsitiesti ir vėl eiti į darbą. Moteris turėjo ligą, kuri atėjo netikėtai, kuri galėtų ateiti pas bet kurį iš mūsų. Kadangi nebuvo pasiruošusi, o pinigų prikaupusi neturėjo, tai teko naudotis paskolos internetu pagalba, ir ji tikrai labai pravertė.

Dirbo be teisės į biuletenį

Anot Evos, ji pati pasirinko tokį gyvenimo būdą, kada dirbdavo be teisės į biuletenį. „Tik negalvokite, kad dariau kažką nelegalaus ir neleistino. Tai, ką dariau, buvo visiškai leistina ir normalu, ir dar net labai legalu bei oficialu. Tiesiog verčiausi individualia veikla ir šis darbas man leido dirbti darbą, kurį noriu. Anksčiau, kai dirbau „valdiškai“ ir turėjau darbo sutartis, tada turėjau stabilią mažą algą ir nieko savo darbe negalėjau keisti – turėjau daryti ne tuos dalykus, kuriems buvau gabi, turėjau pakęsti kitų vadovavimą ir kt. Kai pradėjau dirbti su IVP, supratau, kad tiek jau to ta socialinė apsauga. Pirmus du mėnesius, tiesa, anuomet mane taip pat gelbėjo paskolos ir sutaupyti pinigai, taip pat išeitinė ir kiti priedai prie paskutinio atlyginimo. Vėliau pradėjau dirbti normaliai, nebeteko liūdėti dėl to, kad kažkas negerai. Paskola buvo greitai atiduota, net nepastebėjau. O svarbiausia – ėmiau daryti tą darbą, kurį moku ir kurį noriu daryti, niekas man nevadovavo, ir turėjau daug didesnes pajamas negu anksčiau. Žinojau, kad  neturėsiu biuletenio, bet dėl to nesinervinau“, – sako ji.

Pasikeitė tvarka SODROJE

Tad šiais metais Eva labai apsidžiaugė, kai įvyko šiokios tokios pertvarkos su mokesčiais ir pasikeitė jų mokėjimo tvarka. Paskola neišeinant iš namų dėl to negrėsė. Atvirkščiai, atsirado daugiau socialinių garantijų. Nors mokesciai SODRAI šiek tiek padidėjo, tačiau atsirado ir draudimas ligos pašalpai. Todėl tai reiškė tikrą revoliuciją mokesčių sistemoje. Kai po daug laiko pagaliau buvo pripažinti ir pagal IVP savarankiškai dirbantys žmonės kaip tie, kurie visgi gali irgi gauti ligos pašalpą.

Pretenduoti į biuletenį nesuspėjo

Evos istorija būtų galėjusi čia pasisukti labai gera linkme. Kadangi kaip tik sausio mėnesį moteris labai susirgo. Sužinojusi, kad dabar jau gali turėti biuletenį, nudžiugo – tikrai nei paskola internetu greitai nebus reikalinga, nei dirbti sergant neteks. Tačiau pasiskambinusi į SODRĄ, suprato, kad labai klydo. Kodėl? Pasirodo, pajamos, gautos pernai, dar nebuvo apmokestintos tuo papildomu mokesčių, o trijų pradirbtų mėnesių šiais metais juk nebuvo. Taigi, ir biuletenis bus lygus nuliui. Eva iškart suprato, kad žmonių paskolos žmonėms ir vėl galbūt turės jai mokėti biuletenį į skolą, kadangi kito ji negaus…

Teko sirgti ilgiau nei tikėjosi

Didžiausia bėda buvo, kaip dabar sako Eva, kad ji prasirgo tikrai ilgai, beveik du mėnesius. Ir sirgo sunkiai, dirbti negalėjo, turėjo atsisakyti užsakymų. O ir praėjusiais metais vykę linksmi dalykai netikėtai taip ne tokie linksmi, kai ji suprato, kad išleido visus pinigus dar Kalėdoms neprasidėjus. Jau ir taip gal būtų tekę ieškotis paskolos internetu iki 10000 eur (na gerai, mažesnės). O dar prisidėjo liga ir toks ilgas nedarbingumas.

Santaupų nebeužteko, padėjo paskola

Kadangi santaupų nebuvo, teko žiūrėti, kokie dabar yra paskolų davėjai. Evai jau ne pirmą kartą teko pajust, ką reiškia, kai esi paskolų gavėjas, todėl ji noriai vėl pasinaudojo šia paslauga. Ji džiaugiasi, kad tai jai padėjo išgyventi ligą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *