Papildai sportui – ne tik sportuojantiems

papildai sportui

Visuomenėje paplitusi nuomonė, kad papildai sportui noromis nenoromis skatina organizmą auginti raumenis. Kai kurie vis dar bijo pasikliauti specialistų patarimais dėl papildų vartojimo ir į juos žiūri atsainiai. Tačiau žmogaus organizmas yra be galo kompleksiškas mechanizmas, kurio stabiliai ir kokybiškai veiklai užtikrinti būtina palaikyti optimalų kiekį įvairių naudingų medžiagų. Čia kalbama ne tik apie įvairius vitaminus, tačiau ir mineralines bei kitas medžiagas, kurios prisideda ir prie bendros žmogaus savijautos. Viena iš tokių medžiagų – mažai kam girdėtas karnitinas. Tad kas jis yra ir kam jis reikalingas?

L-karnitinas yra naudinga medžiaga, kuri pagerina ląstelių membranų pralaidumą riebiosioms rūgštims. Būtent karnitinas šias rūgštis verčia į energiją, kuria aprūpinamas visas žmogaus organizmas. Šios medžiagos trūkumas gali sukelti tokius nemalonius pojūčius kaip sumažėjusį fizinį aktyvumą, viršsvorį, imuniteto nusilpimą, nuovargį, išsekimą bei sumažėjusią medžiagų apykaitą. Todėl papildai sportui padeda subalansuoti reikiamų medžiagų kiekį žmogaus kūne, taip padedant pasiekti ne tik gerą bendrą organizmo sveikatą, bet ir pašalinti neigiamus kūno pojūčius. Tokio tipo papildai taip pat prisideda ir prie visų raumenų stiprinimo, tarp jų ir širdies. Tad aprūpinant organizmą reikiamu kiekiu visų būtinų medžiagų galima sumažinti ir širdies bei kraujotakos ligų tikimybę. Ieškote aukščiausios kokybės produktų  sportininkams? Rekomenduojame papildus įsigyti tik perfectbody el. parduotuvėje.

Papildai sportui naudingi ne tik sportuojantiems, tačiau ir fizine veikla neužsiimantiems žmonėms. Greitas gyvenimo tempas  dažnai išsekina organizmą, o atsipalaiduoti ir atgauti jėgas dažnai pritrūksta laiko ir galimybių. Todėl itin šaltuoju metų laiku išauga ne tik įvairių vitaminų, bet ir papildų pardavimai. Tačiau organizmu derėtų rūpintis ištisus metus, o pradėjus vartoti papildus nereikėtų nustoti vos tik pajutus teigiamą pojūtį. Žinoma, maksimalius rezultatus pasiekti padeda ne tik papildai, bet jų derinimas su subalansuotu maistu ir reguliaria mankšta. Taigi, papildai sportui gali tik papildyti racioną, tačiau neturėtų sumažinti suvartojamo maisto kiekio – tai nėra maisto produktų pakaitalas, o tiesiog papildomos medžiagos, skirtos pagerinti organizmo veiklą. Dėl šios priežasties planuojantiems mesti svorį derėtų ne laikytis drastiškų dietų, bet pasidairyti į atsiliepimus apie įvairius papildus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *