Bateliai internetu vestuvėms

bateliai internetu

Nenaujiena, kad bateliai internetu pigiau nei perkant tradiciniu medotu. Vestuvės būna tik kartą gyvenime, todėl norisi nesuklysti ir išsirinkti idealiai tinkančią, patinkančią ir patogią avalynę. Tad šiandien pateikiame stilistų patarimus, kaip turi būti renkami didžiosios dienos bateliai internetu moterims.

Gamintojas

Geriausia nerizikuoti ir rinktis žinomo gamintojo avalynę. Bateliai internetu is uzsienio bus pristatyti per kelias dienas, o juos nešioti galėsite ne vieną dieną – vėliau praktiškai panaudoti bet kokiai iškilmingai progai. Žinomų gamintojų dydžiai gerai pažįstami, todėl bus itin lengva pasirinkti mėgstamą modelį ir neprašauti su batų dydžiu.

 

Paviršius

Blizgus ar ne blizgus paviršius? – Dažnai toks klausimas užklumpa jaunąją. Čia stilistai siūlo apsidairyti kokia avalyne avės jaunikis ir artimiausi šeimos nariai. Batai internetu vyrams ir batai internetu vaikams siūlo begalią pasirinkimo variantų. Jeigu jaunikis avės blizgaus paviršiaus batais ir šilkine skepetaite, jaunajai patariama rinktis blizgaus paviršiaus batus (spalvą derinant prie vestuvių suknelės spalvos). Batai internetu moterims siūlo bizgiu paviršiumi daug avalynės modelių. Tad geriausia pasiruošti kelias poras: puošnius, su kuriais bus ceremonija bažnyčioje ir oficialioji dalis, ir patogius – vakaro pramogoms bei šokiams. Bateliai internetu pigiai greitai ir paprastai padės išspręsti vestuvių avalynės klausimus.

 

Kaip derinti?

Bateliai internetu turėtų būti derinami prie suknelės, o ne atvirkščiai. Internetu galite pasikonsultuoti su stilistais dėl įvairių derinių variacijų. Pagal avalynę derinkite rankinę. Visus priedus bateliai internetu galima rasti batelių el. parduotuvėse.

 

Prieš kiek laiko užsisakyti?

Bateliai internetu Jus pasieks per tris – keturias dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Visgi, prieš einant link altoriaus reiktų skirti bent dvi – tris dienas treniruotėms, kad koja apsiprastų prie bato, neatsirastų nuospaudų.

Bateliai internetu vestuvėms neturėtų būti užsakomi paskubomis. Todėl jų paieškai skirkite bent kelias savaites.

 

Priežiūra

Batai internetu prižiūrimi pagal gamintojų rekomendacijas. Būtinai bateliai internetu bent kartą per mėnesį turėtų būti išpurkšti nuo vandens apsaugančia priemone, ypatingai, jeigu vestuvės planuojamos rudenį arba ankstyvą pavasarį. Taip pat sušlapę bateliai turėtų būti džiovinami kambario temperatūroje.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *