Šukuosenos įvarių tipų plaukams – namų sąlygomis?

šukuosenaSpoksodami į  garsenybes žurnalų viršeliuose, pavydžiai sukate galvą, kur slypi pastarųjų plaukų išvaizdos paslaptis: geras fotošopas, auksarankis kirpėjas ar kokybiškos plaukų formavimo priemonės?  Pagrindinė geros šukuosenos paslaptis – sveiki, išpuoselėti plaukai. Aišku, ne paskutinėje vietoje yra ir geros plaukų modeliavimo priemonės, padedančios subtiliai užmaskuoti plaukų problemas ir kasdien mėgautis šukuosena tarsi iš grožio salono.

Kaip sukurti tobulą plonų plaukų šukuoseną?

Jei iki šiol buvę sveiki plaukai nei iš šio, nei iš to pradėjo silpnėti, būtina ieškoti tai sukilėjusios priežasties ir domėtis, kaip prižiūrėti plaukus. Kai plaukas yra iš prigimties plonas, jokios kosmetikos priemonės stebuklo nepadarys ir prigimtinės plauko struktūros nepakeis. Tokiu atveju reikia ieškoti šukuosenos, vizualiai sukuriančios vešlių plaukų šukuoseną. Ilgaplaukėms tinkama priekyje iškarpytų plaukų šukuosena, o plaukų apimčiai išgauti rekomenduojama plaukų modeliavimo pudra. Nusprendusioms nusirėžti kasas, siūloma išbandyti trumpų plaukų šukuosenas su iškarpymu viršugalvyje. Nuo viršugalvio pakelti, garbanėlėmis puošti ar „šlapiu“ efektu dekoruoti trumpi plaukai – šukuoseną rinkitės pagal nuotaiką bei progą. Svarbiausia, jog pasirinktos plaukų formavimos priemonės plauko, kuris ir taip yra silpnas, neapsunkintų – tinkamai pasirinkite ir nepadauginkite produkto.

Kaip susidoroti su neklusniomis garbanomis?

Vienoms garbanoms – nepasiekiama svajonė, kitoms – realybė, kasdien verčianti sukti galvą, kaip prižiūrėti plaukus, jog šie atrodytų padoriai. Ką ten padoriai – tinkamos šukuosenos dėka visada būsi dėmesio centre ir atrodysi nepriekaištingai! Garbanės dažnai svajoja apie tiesius plaukus, tačiau tai – savotiškas ėjimas prieš savo prigimtį, darantis žalą plaukui, dėl to tiesinti plaukus derėtų tik išskirtinėmis progomis ir, tai atliekant, rekomenduojamos specialios priemonės plaukų tiesinimui bei apsauga nuo karščio. Kasdienai rekomenduojama išbandyti įvairia garbanotų plaukų šukuosenas. Šių „sutvardymui“ gali būti naudojama visa eilė plaukų formavimo priemonių – modeliavimo kremas, pomada, plaukų vaškas ar molis. Minėtos priemonės apsaugo plaukus nuo aplinkos veiksnių, besikėsinančių išardyti dailiai suguldytas garbanėles bei padeda ilgiau išlaikyti suformuotą šukuoseną.

 

Kaip formuojamos tiesių plaukų šukuosenos?

Lietuvaitės etalonas – žydros akys ir tiesūs pelenų spalvos plaukai. Deja, net ir patys tiesiausi plaukai karts nuo karto maištauja ir neklusniai sukyla arba tiesių plaukų savininkė nusprendžia bent vienam vakarui pakeisti išvaizdą ir bando išgauti garbanotų plaukų šukuoseną. Iš prigimties tiesios tekstūros plaukai sunkiai pasiduoda garbanų formavimui ar, net ir išgavus pageidaujamą rezultatą, neilgai šį išlaiko (išėjus į lauką ir gavus šiek tiek drėgmės, žiurėk, garbanų kaip nebūta). Norint išvengti minėtos problemos, turi būti naudojamos plaukų garbanojimo priemonės, o kai kuriais atvejais – ir plaukų lakas (kaip šukuosenos fiksacijos priemonė). Tiesa, pastarojo būtina nepadauginti, priešingu atveju plaukai atrodys nenatūraliai. Patenkintos esama plaukų tekstūra ir norinčios puikuotis dar tiesesniais plaukais, privalo naudoti priemones, saugančias plauką nuo žalingo karščio poveikio. Plaukų vaškas ir plaukų želė – puikios plaukų formavimo priemonės, padedančios sukurti įmantriausią šukuoseną ant tiesių, sunkiai formą išlaikančių plaukų.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *