Vyriški laikrodžiai norintiems solidumo, bet neketinantiems išlaidauti

vyriški laikrodžiaiManote, kad solidžiai atrodysite tik su „Armani“ kostiumu, „Meermin“ batais ir „Omega“ laikrodžiu? Galime pakreipti jūsų suvokimą – ne tik tie vyriški laikrodžiai, kurie kainuoja keturženkles sumas, yra solidūs. Jei statusas reikalauja, niekas neprieštarauja, kad įsigytumėte brangų laikrodį. Tačiau tiems, kurie nori atrodyti solidžiai, bet neketina išlaidauti, taip pat yra sprendimų.

Pirmiausia reikėtų apibrėžti, koks laikrodis patenka į solidžiai atrodančių papuošalų kategoriją.

 1. Metalinė arba odinė apyrankė.
 2. NEplastmasinis korpusas.
 3. Harmoningo dydžio korpusas.
 4. Pernelyg neapkrautas ciferblatas.
 5. Analoginis laiko rodymas.
 6. Dažniausiai baltas arba juodas ciferblatas.

Taip pat reikia užsiminti, kad „neketinimas išlaidauti“ – subjektyvi sąvoka. Žmogui, gaunančiam 300 eurų atlyginimą, 50 eurų kainuojantis laikrodis gali atrodyti kaip neįkandamas, o 1000 eurų uždirbantis pilietis, net ir pajėgdamas įsigyti brangesnį laikrodį, gali nenorėti pernelyg ištuštinti piniginės ir žvalgytis į prekes iki 40 eurų. O jo kolega, gaunantis tokį pat atlyginimą, galbūt rinksis laikrodį už 350 eurų. Tokie pavyzdžiai iliustruoja ne tik skirtingą pragyvenimo lygį, bet ir nevienodai pasveriamus poreikius. Tačiau galime pradžiuginti – kiekvienoje iš minėtų kainų kategorijų pavyksta rasti tokių vyriškų laikrodžių, kurie atrodo solidžiai. Įsigijimas įmanomas ir tada, kai laikrodžiui skiriate keliasdešimt eurų, ir tada kai ruošiatės atseikėti vieną kitą šimtinę.

Dabar – plačiau apie šešis aukščiau paminėtus kriterijus.

 1. Vyriški laikrodžiai su metaline arba odine apyranke atrodo solidžiausiai. Pats oficialiausias vaizdas sudaromas su juoda odine apyranke, tačiau universaliausiomis laikytinos metalinės apyrankės. Jei visuomet siekiate maksimaliai suderinti rūbus ir aksesuarus, sidabrinė spalva nepridarys nemalonumų. Nesvarbu, kokie jūsų batai ar portfelis, laikrodis su metaline sidabro spalvos apyranke visuomet puikiai prie jų derės.
 2. Plastmasinis korpusas – atskira kategorija, nepritampanti, kai kalbame apie solidžius laikrodžius. Tai ne ofisinis ir jokiu būdu ne „black tie“ stilius. Laisvalaikio praleidimui tokie vyriški laikrodžiai su plastikiniu korpusu tiktų, tačiau prie kostiumo ar bent kiek oficialesnės kitokios aprangos jie greičiausiai atrodys pigiai.
 3. Ką reiškia harmoningo dydžio korpusas? Svarbu, kad laikrodis atitiktų rankos sudėjimą. 50 mm skersmens ciferblatas ant smulkaus riešo atrodys nekaip. O ir 2016-ųjų mados tendencijos skelbia apie nedidelius korpusus. Klasikinis laikrodis – tai ne vadinamojo „fashion“ dizaino produktas. Jei pastarieji kartais būna itin masyvūs, tai klasikinis gražiai atrodys tada, kai neprimins jūsų ranką norinčio nusverti baisūno.
 4. Pastaruoju metu išryškėja minimalistinių ciferblatų tendencija. Ploni vyriški laikrodžiai su elementariais rodmenimis patraukia vis daugiau pirkėjų. Išgryninta dizaino vizija sužavi ieškančius elegancijos.

Net jei ir neieškote pernelyg minimalistinio laikrodžio, solidumu dvelks toks, kuris nebus perkrautas blizgučiais. Žvelgdami į vitriną tiesiog susidarote įspūdį, nusprendžiate, kurios prekės jums atrodo gražiai, o kurių nepirktumėte.

 1. Analoginiai rodmenys – aiškus kriterijus. Elektroninis laikrodis nebus toks oficialus kaip rodyklinis. Taigi, jei ieškote solidaus vyriško aksesuaro, dairykitės į kvarcinius, mechaninius arba automatinius laikrodžius, kurie informaciją apie valandas ir minutes pateikia rodyklėmis.
 2. Neretai vyriški laikrodžiai su baltais ciferblatais tituluojami kaip klasikiniai, gerai derantys net ir prie itin oficialaus garderobo. Ko gero, antroje pasirinkimų vietoje stovi juoda ciferblato spalva. Rinkoje siūloma ir kitokių, tad kiekvienas vyras gali įsigyti jam labiausiai patinkantį laikrodį.

Jei ieškomas toks aksesuaras, kuris tiktų kiekviena proga, baltas ar juodas ciferblatas visgi bus universaliausias.

Tai ar įmanoma neišlaidaujant pasipuošti solidžiu laikrodžiu? Net ir nežinodami, su kokiomis sumomis jūs siejate žodį „išlaidavimas“, galime atsakyti, jog toks pirkinys nepardavus inksto tikrai įmanomas. „Lorus“, „Casio“, „Citizen“, „Orient“, „Obaku“ – puikūs pavyzdžiai, kaip stilingumas sąveikauja su praktiškumu bei tikslumu. Nemaža dalis iš prieinamais laikomų laikrodžių yra japoniški. Nors štai paminėtas „Obaku“ gali pasigirti daniška kilme. Šių ir kitų gamintojų produktų kainų rėmai gana platūs, tad savąjį laikrodį atras ir tas vyras, kuris nenori išlaidauti, ir tas, kuris yra nusprendęs laikrodžiui paskirti solidžią sumą pinigų.

Laikrodis nėra toks daiktas, kurį vertintum vien pagal praktines ypatybes. Tikėtina, kad didesnis atsparumas drėgmei nublanks prieš gražesnę apyrankę, o ilgiau tarnaujančią bateriją užgoš dailios rodyklės. Nusipirkus nereikia niekam teisintis, kiek išleidote pinigų. Ir tuo labiau nėra reikalo stengtis akcentuoti, už kokias funkcijas juos mokėjote. Juk tai jūsų aksesuaras, tad kodėl turėtumėte apie jį kalbėti taip, lyg bandytumėte įsiūlyti?

Dailūs vyriški laikrodžiai patys save pateikia. Jie prisideda prie jūsų įvaizdžio ir leidžia pasijusti punktualiems. O jūsų draugai ir kolegos supranta, kad esate neeilinė asmenybė, žinanti, kas yra gražu, ir vertinanti savo laiką. Ir visa tai nepardavus automobilio, neatsisakius interneto ir nepradėjus badauti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *