3 įspūdingiausi mobilieji telefonai su daugiau nei 20 Mpix kameromis

Gera kamera tampa vienu pagrindinių kriterijų, dėl kurių pasirenkami mobilieji telefonai prieš juos įsigyjant internetu arba pas operatorių salone. Kažkada 5 Mpix kameros buvo laikomos viršūne, tačiau laikai pasikeitė. Tokia kamera retai kur statoma išmaniojo telefono priekyje, jau nekalbant apie galinę.

Žmonės nori daugiau megapikselių, nors, kaip parodė iPhone atvejis, gamintojai yra linkę jų skaičių mažinti. Tiesa, jų dydis irgi keičiasi tobulėjant ekranams, todėl nuotraukų kokybė išlieka ta pati.

Kiek megapikselių kamera gali padaryti geras nuotraukas? 12 ar 16? Nesismulkinkime – pasižiūrėkime į telefonus, turinčius 20 ir daugiau megapikselių kameras.

Sony Xperia šeima

sony_xperia_x_series

Tai ne vienas modelis. Jų yra daugiau nei 10. Keletas jų: Sony Xperia X, Sony Xperia Z5, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z1, taip pat ir mažesnės jų versijos žymimos Compact, Sony Xperia M5, Xperia XA Ultra o taip pat ir modeliai su dvigubomis SIM kortelėmis.

Naujausias ir geidžiamaiusias modelis – Xperia X su 23 megapikselių kamera. Priekinė kamera – 13 megapikselių. Galinės kameros kokybė iš tiesų pritrenkianti, nes Sony labai daug investuoja į kompaktiškas kameras. Filmavimas – Full HD raiška 1080p@30fps, 1080p@60fps rėžimais.

Ką dar galima pasakyti apie šį modelį? 5 colių ekranas, 1080 x 1920 pikselių raiška. 3 GB RAM su 32 arba 64 GB įdiegta atminti ir mikroSD kortelės skaitytuvu (mikroSD kortelė – iki 256 GB). 2620 mAh talpos baterija – neišimama, kaip ir daugumos Xperia šeimos atstovų.

Labai gražus telefonas, taip pat tvirtas ir, kaip sako gamintojai, nepraleidžia vandens. Kaina – apie 560 eurų.

Microsoft Lumia 950

lumia 950

Šis Lumia telefonas patiks visiems Windows fanams. Jame veikia Windows 10 operacinė sistema ir telefonas jau be penkių minučių nešiojamas kompiuteris. Gaila tik, kad 5,2 colio įstrižainės ekranu.

Bet mums svarbi kamera. Ji yra 20 megapikselių raiškos. Carl Zeiss optika sako tikrai daug. Filmavimas – 2160p@30fps. Tai labai kokybiška galinė kamera. Tiesa, priekinė – tik 5 megapikseliai, tad šis telefonas asmenukėms nelabai tinka.

Kas dar gero? Galingas Snapdragon 808 procesorius, 3 GB RAM su įmontuota 32 GB atmintimi ir mikroSD koretlės (iki 256 GB) lizdu. 3000 mAh baterija ir kokybiškas ekranas padaro šį teleofną tikru fotografo džiaugsmu. Fortakas.lt parduotuvėje jis kainuoja 584 eurus.

Huawei Honor 7

honor 7

Nors 20 ir daugiau megapikselių kameras turinčių telefonų yra nemažai, pasirinkome pristatyti Huawei Honor 7. Kodėl? Todėl, kad Huawei mobilieji telefonai yra populiarūs Lietuvoje ir jų kaina priimta mūsų tautiečiams.

20 megapikselių galinė ir 8 megapikselių priekinė kamera, filmavimas fullHD raiška. Viskas, ko reikia šiam 5,2 colių įstrižainės ekrano telefonui. 3100 mAh baterija tarnaus ilgiau. Atminties irgi pakanka – 3 GB RAM, 16 arba 64 GB vidinės + iki 256 GB talpos mikroSD kortelės lizdas. Labai geras telefonas. Fortakas.lt parduotuvėji jis kainuoja vos 352 eurus. Super kaina!

Kurį telefoną išsirinksite?

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *